fbpx

Wielorazowe pieluszki Doodush to idealne rozwiązanie dla każdej mamy, która ceni sobie połączenie funkcjonalności i ekologicznych rozwiązań. Pieluszki te łączą w sobie zalety pieluch jednorazowych z ekonomicznym charakterem tradycyjnych pieluch wielorazowych.

Dudusie są bardzo łatwe w użyciu, ponieważ kształtem przypominają klasyczne pampersy, które można bardzo szybko założyć. Pieluchy wielorazowe dorównują swoim jednorazowym konkurentom znakomitą chłonnością i wytrzymałością, posiadają gumki przy nóżkach i w pasie. Dzięki temu zawsze utrzymują się na swoim miejscu.

Pieluszki wielorazowe Doodush wykonane zostały z bardzo przyjemnej w dotyku dzianiny. Tkanina jest miękka, wodoszczelna, pozwala skórze dziecka oddychać. Wewnętrzna warstwa to sprawdzony PUL – warstwa ta nie naraża maluszka na odparzenia.

Pieluszki wielorazowe Doodush w łatwy sposób można dostosować do wagi i wieku dziecka dzięki systemowi nap i praktycznej gumce w pasie. Oferowane pieluchy doskonale sprawdzą zarówno na dzień, jak i na noc. Dostępne są one w wielu kolorowych wzorach, których na pewno nie znajdziesz na klasycznych pampersach.

Ekologiczne pieluszki wielorazowe Doodush to wyrób najwyższej jakości produkowany w Polsce z materiału typu PUL.

Posiadają wszystkie zalety jednorazówek:
- są wygodne w użyciu - zakłada się je równie szybko jak pampersa,
- posiadają membranę (oddychający, wodoodporny materiał) zapobiegający przeciekom,
- są niezwykle chłonne,
- są poręczne, delikatne a jednocześnie niezwykle wytrzymałe,
- mają ciekawe wzornictwo.

Dudusie – są do prania nie do wyrzucania