Otulacze

Otulacze

Bezpieczne, mięciutkie otulacze wielorazowe idealne dla Twojego maleństwa. Zapewnią dziecku pełne bezpieczeństwo, zdrowy i spokojny sen, a mamie mniej problemów z przemakającymi pieluszkami. Otulacz doskonale sprawdzi się zarówno na noc, jak i na dzień gwarantując wygodę oraz bezpieczeństwo.

Oferowane otulacze dostępne są w uniwersalnym rozmiarze. Poznaczone są dla dzieci o wadze od 3,5 do 16 kg, dzięki czemu staną się ekonomiczną inwestycją na cały czas użytkowania. Specjalne zapinki pozwolą Ci szybko i bardzo wygodnie regulować rozmiar, aby dopasowywać otulacz do potrzeb dziecka.

Otulacze powstały z dwóch warstw doskonałej jakości tkanin. Warstwa wewnętrzna to sprawdzony PUL obszyty mikropolarem. To sprawia, że otulacz nie przepuszcza wilgoci, bardzo szybko schnie i zapewnia odpowiednie warunki dla skóry maleństwa.

Zewnętrzna warstwa to przyjemna w dotyku dzianina, która przepuszcza powietrze pozwalając oddychać skórze dziecka i chroniąc ją przed odparzeniami. Jednocześnie jest ona wodoszczelna, dzięki czemu nie przecieka.

Otulacze dostępne są w wielu kolorowych wzorach, które pozwolą każdej mamie dobrać ulubione motywy.