Kontakt

Informacje o nas

Pojawienie się dziecka w rodzinie to ogromna radość dla rodziców. Pierwsze miesiące życia maleństwa to chwile, które będą zapamiętane przez najbliższych na całe życie.

Chcemy być z Wami w tych szczególnych momentach – mądrego i świadomego rodzicielstwa wiążącego się z podejmowaniem decyzji najlepszych dla dobra dziecka.
Z tą właśnie myślą powstały ekologiczne pieluszki wielorazowe Dudusie - są zdrowym sposobem pielęgnacji niemowlaka. To połączenie tradycji i nowoczesności będące doskonałą alternatywą dla innych sposobów pieluchowania.
Nasze pociechy spędzają w pieluchach niemal każdą chwilę swego życia dlatego warto uważnie i świadomie dokonać ich wyboru. Materiały antyalergiczne użyte w naszych pieluszkach nie powodują uczuleń a skóra dziecka jest sucha i zdrowa.
Popieramy rodzimą produkcję – wyrób został zaprojektowany i wykonany w Polsce przy współpracy z liderami z branży włókienniczej.
Zastosowanie pieluszek wielorazowych to koszty o co najmniej o połowę niższe w porównaniu z użyciem najtańszych jednorazówek.
Zatroszczyliśmy się również o to by oprócz walorów zdrowotnych i ekonomicznych jakość, funkcjonalność, estetyka i wzornictwo było na poziomie spełniającym Państwa oczekiwania.
Pieluszki są bardzo proste w użytkowaniu nadają się do stosowania zarówno na dzień jak i na noc. Wykonane dla dzieci i z myślą o nich z materiałów posiadających odpowiednie certyfikaty.
Życzymy dzieciom i rodzicom wiele radości z bycia razem z nami.

DUDEK Wiesław Dudek
ul. Śląska 10
43-305 Bielsko-Biała

NIP: 937 120 50 43
Regon: 241086762
Telefon: +48 508 069 602
E-mail: sklep@doodush.com
Getin Bank
14 1560 0013 2367 1063 9991 0005

[/span2]

Napisz do nas