O nas

Oferujemy Państwu przede wszystkim wyjątkowe, kolorowe, oddychające pieluszki wielorazowe. Pieluszki Doodush to idealne rozwiązanie dla każdej mamy, która ceni sobie połączenie funkcjonalności i ekologicznych rozwiązań. Zostały one stworzone z myślą o zapewnieniu maluchowi pełnej wygody. Delikatne gumki w pasie i wokół nóżek oraz wygodna regulacja napami zapewniają idealne dopasowanie do ciała dziecka. Pieluszki Doodush są wygodne w użytkowaniu oraz bardzo chłonne i wytrzymałe. Wykorzystujemy wyłącznie najlepsze polskie materiały i technologie, które cechuje światowa jakość. Dzięki temu mamy pewność, że dostarczamy Państwu i Państwa pociechom to, co najlepsze.

 

Misja

Pojawienie się dziecka w rodzinie to ogromna radość dla rodziców. Pierwsze miesiące życia maleństwa to chwile, które będą zapamiętane przez najbliższych na całe życie. Chcemy być z Wami w tych szczególnych momentach – mądrego i świadomego rodzicielstwa wiążącego się z podejmowaniem decyzji najlepszych dla dobra dziecka. Z tą właśnie myślą powstały ekologiczne pieluszki wielorazowe Dudusie – są zdrowym sposobem pielęgnacji niemowlaka. To połączenie tradycji i nowoczesności będące doskonałą alternatywą dla innych sposobów pieluchowania. Pieluszki są bardzo proste w użytkowaniu nadają się do stosowania zarówno na dzień jak i na noc. Wykonane dla dzieci i z myślą o nich z materiałów posiadających odpowiednie certyfikaty. Zatroszczyliśmy się również o to by oprócz walorów zdrowotnych jakość, funkcjonalność, estetyka i wzornictwo było na poziomie spełniającym Państwa oczekiwania. Popieramy rodzimą produkcję – wyrób został zaprojektowany i wykonany w Polsce przy współpracy z liderami z branży włókienniczej. Życzymy dzieciom i rodzicom wiele radości z bycia razem z nami.

Otrzymaliśmy znak jakości Kidzone!

Oznacza to, iż nasze pieluszki pozytywnie przeszły wnikliwe testy jakości. Motto jakie nam przyświeca to produkcja pieluszek najwyższej jakości z użyciem polskich certyfikowanych materiałów oraz szytych w Polsce. Poprzez te działania wspieramy lokalną gospodarkę

Znak jakości Kidzone

Przyjaciele dudusia

Kto Ty jesteś?
Duduś mały
Dla maluszków doskonały
Zdrowy, modny, wygodny, śliczny
A nade wszystko – ekologiczny
Lubi mnie mama, lubi mnie tata,
a szczególnie dziewczynka pyzata
Zabierają mnie wszędzie ze sobą
i tłumaczą to wygodą
Oszczędzają czas i pieniądze
i mnie kochają
Tak sądzę!


Zespół MATAJA